zdrowepiersi.com.pl

Profilaktyka i zdrowie

http://zioladar.com.pl/miody-manuka-mgo

Skąd się wziął miód manuka? Z nektaru pszczelego zbieranego z krzewu o nazwie manuka. Rzadkie właściwości tego miodu powodują, że jego działanie zdrowotne jest dużo większe od innych naturalnych produktów pszczelich.

Sklep zielarsko-medyczny ZiołaDar oferuje miód manuka, a jego cena, choć dość wysoka, jest korzystna. Miody manuka mają wiele pozytywnych właściwości, a w dodatku pochodzą z Nowej Zelandii, dlatego też cena musi być odpowiednio wysoka.

Oprócz miodu w postaci naturalnej, ZiołaDar sprzedaje sproszkowany miód w formie kapsułek.

Zapewne zastanawiasz się jakie właściwości kryje miód manuka. Miód ten przede wszystkim ma działanie antybakteryjne tak silne, jak wskazuje to wskaźnik MGO. Im wyższy, tym większe działanie. Miody manuka mają pozytywny wpływ na utrzymywanie dobrego stanu zdrowia i na poprawienie odporności. Miód ten stosuje się również w przypadku zgagi, refluksu, bólów brzucha, a także niestrawności. Miód doskonale radzi sobie też, gdy mamy problem z wrzodami żołądka, zespołem jelita nadwrażliwego, miażdżycą kończyn dolnych, anginą, bakteryjnym zapaleniem zatok oraz półpaścem. Miód manuka pomaga również na trudno gojące się rany i egzemę – gdy nasza skóra tego potrzebuje.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków